Klapcap Biały

Klapcap Biały

24,99

Zawartość: jeden Klapcap w kolorze białym, dziesięć pustych kapsułek wielokrotnego użytku oraz instrukcja obsługi.
Rozmiar: 20x13x9 cm
Waga: 265 gr.
Materiał użyty do Klapcap i jego kapsułek wielokrotnego użytku to plastik certyfikowany do użytku spożywczego (PP5) w 100% nadający się do recyklingu pod koniec okresu użytkowania (co najmniej 30 użyć na kapsułkę).
Produkt opatentowany.

Category:

Description

To proste urządzenie pozwala na szybkie napełnienie kapsułek. Nie wymaga dodatkowego nacisku i owija folię aluminiową na wierzchu kapsułki wielokrotnego użytku.

Wystarczy nacisnąć kapsułkę wielokrotnego użytku na pojemnik na kawę przeznaczony do przechowywania kawy, a później w pojemniku wykorzystać prosty obszar, aby usunąć nadmiar kawy, bez naciskania kawy, umieścić napełnioną kapsułkę w aluminiowym obszarze cięcia, zamknąć pokrywkę KlapCap i delikatnie naciśnij przycisk. Dzięki temu uzyskasz idealną kapsułkę, pomożesz papierowi owinąć się wokół dolnej części pierścienia kapsułki i będzie gotowa do użycia.

Klapcap® pomaga uzupełnić kapsułki z kawą w domu w 15 sekund. Możesz używać kapsułek tyle razy, ile chcesz, z ulubioną kawą, herbatą lub naparami. Kapsułki kompatybilne z Nespresso®.

Additional information

Weight 0,265 kg
Dimensions 20 × 13 × 9 cm