Klapkap Beyaz

Klapkap Beyaz

24,99

İçerik: 1 adet beyaz renkli Klapcap, 10 adet boş tekrar kullanılabilir kapsül ve bir kullanım kılavuzu.
Boyut: 20x13x9 cm
Ağırlık: 265 gr.
Klapcap ve yeniden kullanılabilir kapsülleri için kullanılan malzeme, gıda kullanımı için plastik sertifikalıdır (PP5), kullanım ömrünün sonunda %100 geri dönüştürülebilir (kapsül başına en az 30 kullanım).
Patentli ürün.

Category:

Description

Bu basit cihaz, kapsüllerinizi neredeyse hiç vakit kaybetmeden doldurmanıza yardımcı olur. Ekstra basınç gerekmez ve yeniden kullanılabilir kapsülün üzerine alüminyum folyo sarılır.

Yeniden kullanılabilir kapsülü kahveyi içine alacak şekilde tasarlanmış kahve haznesinin üzerine bastırın ve daha sonra haznedeki fazla kahveyi gidermek için düz alanı kullanın, kahveyi bastırmadan, doldurulmuş kapsülü alüminyum kesme alanına yerleştirin, KlapCap kapağını kapatın ve düğmesine hafifçe basın. Bununla mükemmel kapsüle sahip olacaksınız, kağıdın kendisini kapsül halkasının altına sarmasına yardımcı olun ve kullanıma hazır.

Klapcap®, kahve kapsüllerinizi evde 15 saniyede yeniden doldurmanıza yardımcı olur. Kapsüllerinizi en sevdiğiniz kahve, çay veya infüzyonlarla istediğiniz kadar tekrar kullanabilirsiniz. Nespresso® ile uyumlu kapsüller.

Additional information

Weight 0,265 kg
Dimensions 20 × 13 × 9 cm